Slapukai
Tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). lagauskai.lt naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai. Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš tinklalapio į naudotojo kompiuterio kietąjį diską ar kitus įrenginius. Slapukus galima perduoti tik jei yra tokia pasirinktis jūsų įrenginio nustatymuose.

Slapukų valdymas
Jūs galite pašalinti arba blokuoti slapukus, tačiau tai gali turėti įtakos tinklalapio veikimui bei kai kuriems funkcionalumams ar neigiamai paveikti mūsų portale prieinamas paslaugas.

Lankomumo stebėjimas
Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šio tinklalapio naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi tinklalapiu. Lankytojų stebėjimui naudojami ir internetinio turinio valdymo sistemos „WordPress“ papildiniai.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šiame tinklalapyje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio tinklalapio dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

– atsakyti į jūsų informacijos užklausas, kurias pateikiate užpildydami anketas.

– be jūsų sutikimo neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Slapukų duomenų tvarkytojas
Vadovaudamasi BDAR nuostatomis ir vykdydama teisės aktuose numatytas pareigas, lagauskai.lt tinklalapyje jūsų pasirinktų ir naudojamų slapukų duomenis renka ir tvarko UAB „Lagauskai ir ko“ (j. a. kodas 300590415, adresas Davalgonių g. 11, Neveronys, LT-54485 Kauno r., el. p. lagauskai@lagauskai.lt).

Politikos pakeitimai
Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte su privatumo politikos pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jei dėl puslapio lagauskai.lt jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti e. paštu lagauskai@lagauskai.lt

Search