APIE MUS

KAS MES ESAME

Esame konsultacinė įmonė saugos ir sveikatos darbe ir darbo teisės klausimais. Pagrindiniai mūsų veiklos principai – individualumas ir atsidavimas. Daugiau nei dvidešimtmetį puoselėjame šeimos verslo kultūrą, asmeninis suinteresuotumas ir glaudus ryšys su klientais motyvuoja mus užtikrinti kokybę bei pelnyti klientų pasitikėjimą. Apie mūsų veiklos rezultatus ir kokybę liudija ilgamečiai partneriai.

KĄ MES DAROME

Esame lankstūs ir konsultuojame įvairaus profilio įmones ir organizacijas. Nuodugniai gilinamės į kiekvieno kliento veiklos specifiką pritaikydami jam individualius sprendimus. Į mus kreipiasi darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo teisės, nelaimingų atsitikimų, gaisrinės saugos bei profesinės rizikos vertinimo klausimais. Sužinokite apie mūsų paslaugas.

Teikiamos paslaugos

KODĖL MES TAI DAROME

Darbuotojų sauga ir sveikata – tai visos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti skirtos prevencinės priemonės, kuriomis Darbo kodekso bei įsatymų ir teisės aktų reglamentuota tvarka privalo pasirūpinti ir finansuoti darbdavys, vykdantis bet kokio pobūdžio veiklą.

Neturite darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos pritaikytos Jūsų įmonei?

> Susisiekite

Search